مجموعه کالابیار از سال ۱۳۹8 فعالیت خود را تحت عنوان فروشگاه آنلاین کالابیار با دریافت مجوز از وزارت صنایع و معادن آغاز نمود. هدف این فروشگاه تامین لوازم خانگی، کالاهای سوپرمارکتی و کالاهای مورد نیاز خانوار محترم می‌باشد. این مجموعه در سال 1390 به با نام شرکت پیشگامان مهر پارس در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات تجاری به صورت رسمی ثبت گردیده و شروع به گسترش حوزه فعالیت خود نموده است .

مجموعه کالابیار با تکیه بر تجارب گذشته و عنایت به همکاری کلیه سهامداران و مشاوران خود، از اوایل سال ۱۳۹۷ اقدام به تکمیل و تدوین استراتژی‌های مورد نیاز نموده و زیر ساخت‌های لازم را جهت توسعه مجموعه، در قالب هلدینگ کالا بیار(در شرف تاسیس)، فراهم کرده است. بخش‌های هلدینگ کالابیار به شرح زیر می‌باشند:

۱ فروشگاه آنلاین ;کالابیار  www.kalabiyar.ir

فروشگاه آنلاین کالابیار اولین و جامع‌ترین بازار اینترنتی در صنعت کالاهای مصرفی سوپرمارکتی می‌باشد.  لذا امیدواریم با گسترش فعالیت مجموعه و تامین کالا به سبکی جدید و متفاوت بتوانیم گام بزرگی در جهت ایجاد اعتماد و شفافیت در بازار بزرگ کالاها و محصولات مصرفی خانوار در بازار برداریم. این مجموعه با تضمین قیمت، کیفیت و تسریع در روند انتخاب، ارسال و همچنین امکان فروش به صورت نقدی، اعتباری و تهاتری، تجربه‌ای منحصر به فرد برای فعالین کالاهای مصرفی خانوار به ارمغان می‌آورد.

 

صاحب امتیاز : رضا بابایی صدقیانی    شماره موبایل  : 09126911804